Hizmetlerimiz

hizmetlerimiz

Green Card çekilişi için Amerikan Hükümetinin aradığı şartlar oldukça basittir. Çekilişe katılmak için herhangi bir yaş sınırı bulunmamakla birlikte en az lise mezunu olmak eğer değilseniz son 5 yıl içerisinde toplamda en az iki yıl iş tecrübesi gerekmektedir. İngilizce bilgisi ya da belli bir maddi birikim şartı aranmamaktadır. Bununla beraber Amerikan Hükümetinin başvuru için oluşturduğu sitesindeki;

› Elektronik Bilgi Formlarının İngilizce ve detaylı standartları içermesi,

› Tüm başvuru işlemlerinin bir kerede eksiksiz olarak yapılması gereği

› Eşiniz ve çoçuklarınızın bilgi ve fotoğraflarında aynı anda sisteme girilmesi,

› Dijital fotoğraf hazırlama ya da mevcut fotoğrafları dijital ortama aktarmak için teknik bilgi gerektirmesi,

› Hızlı ve kesintisiz internet bağlantısı gerektirmesi,

› Nedenleri ile başvuru aşamasında istgreencardmerkezi.com tarafından profesyonel danışmanlık hizmetlerini almanızı tavsiye ediyoruz.

Green Card başvurusu nda sizlere verdiğimiz hizmetler ise:

› Sizin ve eğer evliyseniz ve/veya çocuklarınız varsa aile fertlerinizin başvuru formları ve fotoğraflarının, uzman ekibimiz tarafından elektronik ortama aktarılıp formlardaki gerekli düzenlemeler titizlikle yapıldıktan sonra fotoğraflarınızın standartlara uygun hale getirilmesi.

› Başvurunuzun ABD Hükümeti’ne başarıyla ulaştırıldığını ve zamanında başarı ile gerçekleştirildiğini gösteren belge

› Teyit Mesajı(Success Message) ve Teyit Mesajı Onay Kodu(Confirmation Number) tarafınıza ulaştırılır.

Fotoğraflarınızın, posta, e-posta ve alternatif kanallarla bize ulaştırma imkanı sahipsiniz. Digital olmayan fotoğraflarınız ise tarafımızdan üzerinde gerekli düzeltmeler yapılarak ABD Hükümetinin talep ettiği formata dönüşümünü sağlanır.

Dilerseniz Eşiniz adına da ek form oluşturak Kazanma şansınızı ikiye katlayabilirsiniz.

Başvuru formumuz ve bilgilendirme mesajlarımız Türkçedir.

Başvurunuzun başarı ile yapıldığını gösteren belge(Success Message) ve Teyit Mesajı Onay Kodunuzun(Confirmation Number) size ulaştırılması.

Dilerseniz uzmanlarımız tarafından hazırlanmış olan makalelere göz atabilir, ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz; Amerikan Vatandaşlığı, Amerikan Vatandaşlığı Başvuru, Amerikan Vatandaşlığı Başvurusu, Green Card Başvuru, Green Card Başvurusu, Green Kart Başvuru, Green Kart Başvurusu, Green Card